EDELRID Kiwi Triple karabin, night
EDELRID Kiwi Triple karabina
Lahka in kompaktna ovalna karabinka s trojno avtomatsko varovalko Triple Lock je idealna za situacije, kjer se zahteva natančno pozicioniranje materiala in hkrati najvišjo možno raven zaščite pred nenamernim odpiranjem.
Ovalna oblika optimalno razporeja obremenitev na vzdolžno os in ponuja veliko nosilnost. Idealna karabinka za pregledno urejeno opremo.
|
Ideálna pre použitie s kladkami, výstupovými blokantmi alebo pri budovaní štandov, pretože umožňuje výborné vycentrovanie záťaže
|
|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Automatický uzamykací mechanizmus, ktorý vyžaduje tri nezávislé pohyby na otvorenie
|
|
Váži len 59 g, čo je na karabínu s poistkou vynikajúca hodnota
|
|
Malé rozmery šetria miesto na úväze
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 62 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 24 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 17 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 100 x 60 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394085 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov