EDELRID Kiwi Screw karabin, anthracite
EDELRID Kiwi Screw karabina
Lahka in kompaktna ovalna karabinka z vijačno ključavnico. Ovalna oblika optimalno porazdeli obremenitev na vzdolžno os in ponuja veliko nosilnost. Idealna karabinka za pregledno urejeno opremo.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Na voljo kot drsna, vijačna ali triplelock različica ključavnice
|
| Vrsta športa | alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Teža | 60 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 24 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 20 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 100 x 60 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341074 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov