EDELRID Kiwi karabin, oasis
EDELRID Kiwi karabina
Lahka in kompaktna ovalna karabinka brez zapore. Ovalna oblika optimalno razporeja obremenitev na vzdolžno os in ponuja veliko nosilnost. Idealna dodatna karabinka za pregledno urejeno opremo.|
Vďaka absencii uzamykacieho mechanizmu a kompaktnej konštrukcii je veľmi ľahká
|
|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Poskytuje veľkú kapacitu a umožňuje optimálne vycentrovanie pripojeného vybavenia
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 56 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 24 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 23 mm |
| Certifikat | EN 12275 |
| Dimenzije | 100 x 57 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394094 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov