EDELRID HMS Strike Twist II karabin, oasis
EDELRID HMS Strike Twist II karabín
Zelo kompaktna in lahka HMS karabinka z dvojno avtomatsko varovalko Twist Lock. Zasnovana za situacije, kjer šteje vsak gram, hkrati pa je potrebna varnost samodejnega zaklepanja. Idealna je za alpsko plezanje, kjer boste cenili njene kompaktne dimenzije in hitro rokovanje.|
Konstrukcija profila H zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
|
Automatická dvojpolohová poistka zabezpečuje okamžité uzamknutie po uvoľnení zámku, čo urýchľuje manipuláciu na štandoch
|
|
Menšie rozmery ju robia ideálnou pre sebaistenie alebo použitie s ľahkými istiacimi pomôckami
|
|
Hladké ukončenie zámku Keylock bez háčika zabraňuje zachytávaniu karabíny o lano, slučky alebo nity pri cvakaní
|
| Vrsta športa | alpinizem, gorsko plezanje |
| Teža | 64 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 7 kN |
| Svetlost | 19 mm |
| Certifikat | EN 12275 |
| Dimenzije | 98 x 67 mm |
| ID izdelka | 394071 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov