EDELRID HMS Strike Slider II vponka, slate
EDELRID HMS Strike Slider II karabín
Izjemno lahka in kompaktna HMS karabinka z inovativno avtomatsko varovalko Slider. Zaradi drsne varovalke integrirane neposredno v ključavnico je to ena izmed najhitreje upravljanih karabink z varovalko na trgu, ki ima poleg tega zelo tanek profil.
|
Inovatívny automatický uzamykací mechanizmus. Zámok sa otvorí jednoduchým odsunutím malého bežca prstom
|
|
Váži len 55 g, čo ju radí medzi najľahšie HMS karabíny s poistkou na svete
|
|
Konštrukcia s H profilom zabezpečuje čo najlepšie využitie materiálu a minimálnu hmotnosť
|
|
Ideálna pre sebaistenie na stanovištiach, zlaňovanie alebo ako hlavná karabína pre ľahké istítka
|
|
Hladký zámok Keylock bez háčika, ktorý sa nezachytáva o lano, nity ani slučk
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 55 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 7 kN |
| Svetlost | 19 mm |
| Certifikat | EN 12275 |
| Dimenzije | 98 x 67 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394072 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov