EDELRID HMS Strike Screw II karabin, oasis
EDELRID HMS Strike Screw II karabin
Zelo kompaktna in lahka HMS karabin. Idealna za alpsko plezanje.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Konstrukcija H-profila zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
| Vrsta športa | alpinizem, gorsko plezanje |
| Teža | 57 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 7 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 19 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 98 x 67 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341059 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov