EDELRID HMS Magnum Triple vponka, night
EDELRID HMS Magnum Triple karabina
Izjemno velika HMS karabinka s tristopenjsko varovalko za maksimalno varnost in preglednost na stojišču. Magnum je karabinka za situacije, kjer potrebujete veliko prostora – na primer na stojiščih, pri varovanju več plezalcev ali pri spuščanju po vrvi. Zahvaljujoč svojim nadstandardnim dimenzijam in velikemu notranjemu radiju minimalizira trenje in obrabo vrvi.|
Extra veľký priechod a priestranné vnútorné rozmery
|
|
H-profilová konštrukcia pre optimálne využitie materiálu a minimálnu hmotnosť
|
|
Automatický systém uzamykania Triple Lock vyžadujúci tri pohyby pre najvyššiu úroveň bezpečnosti
|
|
Keylock zámok pre pohodlnú manipuláciu pri cvakaní a vycvakávaní
|
|
Veľký vnútorný polomer minimalizuje opotrebenie lana
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 89 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 24 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 9 kN |
| Svetlost | 22 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 120 x 76 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394073 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov