EDELRID HMS Bulletproof Screw karabin, slate
EDELRID HMS Bulletproof Screw karabin
Aluminijasta HMS karabin s robustnim ohišjem z zapiranjem na navoj in jekleno vložkom v zgornjem delu. Ta preprečuje prezgodnjo obrabo zaradi trenja vrvi ali ostrih robov.|
Zagotavlja lažjo alternativo jekleni vponki v načinu top rope
|
|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Konstrukcija profila H zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
|
Jeklena vložka preprečuje prehitri obrabi zaradi trenja vrvi ali plaket
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 82 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 25 kN |
| Prečna trdnost | 9 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 9 kN |
| Svetlost | 24 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 89 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341050 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov