EDELRID HMS Bulletproof Screw FG karabin, oasis
EDELRID HMS Bulletproof Screw FG karabín
Inovativna, robustna HMS karabinka z jekleno vložkom na vrhu in notranjo vzmetjo, ki preprečuje neprijetno zvijanje. Idealna za uporabo z varovalnimi napravami EDELRID.|
Vzmetna zapora drži karabin na mestu med varovanjem, da se prepreči prečna obremenitev.
|
|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Konstrukcija profila H zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
|
Jeklena vložka preprečuje prehitri obrabi zaradi trenja vrvi ali plaket
|
| Vrsta športa | alpinizem, gorsko plezanje |
| Teža | 84 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 25 kN |
| Prečna trdnost | 9 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 9 kN |
| Svetlost | 24 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 89 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341049 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

super funguje ako má, plní účel
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik