EDELRID HMS Bullet Triple RFID vponka, icemint
EDELRID HMS Bullet Triple RFID karabina
Velika in lahka aluminijasta karabinka s trojno avtomatsko varovalko in integriranim RFID čipom. Idealna za uporabo z varovalnimi napravami EDELRID. RFID čip izrazito olajša upravljanje in evidenco plezalne opreme (OOS).|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Automatická trojitá poistka Triple Lock, ktorá vyžaduje tri pohyby na otvorenie
|
|
Konštrukcia s H-profilom zabezpečuje najlepšie možné využitie materiálu a minimálnu hmotnosť
|
|
Umožňuje rýchlu identifikáciu a digitálnu dokumentáciu vybavenia pomocou RFID čítačky
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 74 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 26 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 9 kN |
| Svetlost | 24 mm |
| Certifikat | EN 12275 H, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 75 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394070 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov