EDELRID HMS Bullet Screw karabin, oasis
EDELRID HMS Bullet Screw karabína
Velika in lahka aluminijasta karabinka z keylock vijačno varovalko. Idealna za uporabo z varovalnimi napravami EDELRID.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Na voljo kot model z vijačenjem ali s trojno ključavnico
|
|
Konstrukcija H-profila zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 74 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 26 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 9 kN |
| Svetlost | 24 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 75 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341052 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov