EDELRID Flux škripec, icemint
EDELRID Flux škripec
Ultra lahek in izjemno kompakten fiksen škripec, zasnovan za reševalne sisteme in dviganje bremen.
Zaradi svoje nizke teže in majhnih dimenzij ne zavzame skoraj nič prostora na pasu. Je idealno orodje za plezalce, ki želijo biti pripravljeni na nepričakovane situacije (npr. reševanje iz razpoke ali dviganje materiala), vendar ne želijo s seboj nositi težke opreme.
|
Jedna z najmenších kladiek na trhu, ktorá sa zmestí aj do malého vrecka
|
|
Napriek malým rozmerom ponúka hladký chod a výrazne uľahčuje prácu s bremenom
|
|
Umožňujú rýchle a jednoduché založenie lana
|
|
Vhodná pre zostavovanie kladkostrojov alebo ako pomocná kladka pri presmerovaní lana
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 82 g |
| Nosilnost | 500 kg |
| Dimenzije | 75 x 50 mm |
| Moč | 26 kN |
| Premer vrvi | 6 - 13 mm |
| Certifikat | EN 12278 |
| ID izdelka | 394096 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov