EDELRID D-Classic 3000 Triple karabin, silver
EDELRID D-Classic 3000 Triple karabina
Stabilna in enostavna aluminijasta karabinka s trojno ključavnico, ki ponuja trdnost do 30 kN.|
Odlično razmerje med težo in prelomno obremenitvijo (trdnost do 30 kN!)
|
|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 75 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 30 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 10 kN |
| Svetlost | 20 mm |
| Certifikat | EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 65 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 348640 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov