SR SUNTOUR vilica AXON32 Boost RLRC 100 15QLC2-110 29 CTS črna mat
CENA 329
Si našel boljšo ceno?
delivery_truck_speed
S kurirjem na tvoj dom Kurirska dostava DPD
Dostava v četrtek 21. 5. 2026
replay
Podaljšana možnost vračila kar do 100 dni Več informacij
Zračna vilica z nizko težo, alu vrat in zgornje noge, daljinsko upravljanje zaklepanja, hidravlično blaženje, nastavljiv odboj, PCS kartuša, 15 mm os QLC2-110, namenjena za XC, CTS, hod 100 mm, Disc, Teža 1 900 g.
Modelno leto 2019
Hod 100mm
Desna stran RLRC
Leva stran Zračno vzmetenje
Krona Hollow forged (votla)
Notranje noge 32mm / A7000
Zunanje noge Magnezij
Zavore Postmount 180mm
Vrat 1.5" tapered, Alloy (CTS)
Teža 1 882g
Os 15QLC2-110
Barva Črna mat
Podrobnosti o izdelku
Barva črna
Vrat vilic stožčasti (tapered) 1 1/8" –1,5"
ID izdelka 71343
Ocene izdelkov  (0 ocen)
0/5
(0 ocen)
(0 ocen)
Kako ocenjujete izdelek?
Dodaj oceno
Pomagaj drugim, zbiraj točke in nakupuj do 15 % ceneje s sistemom zvestobe
Vprašanja o izdelku
thumb_up0thumb_down
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
thumb_up0thumb_down
SK Hello, according the manufacturer's specs it should be really PCS-equipped version.
SK Zdravím, neviem presne ako sa to mám spýtať ale ked mám na kolesách osku 15x100mm a tu je 15x110mm tak asi to sedieť nebude či to zle chápem ?
SK Dobrý deň, to znamená, že máte náboj na klasickú pevnú os 15x100mm, pričom toto je boost, čiže 15x110 mm tým pádom Vám to nebude sedieť.
SK Dobrý deň,
CTS = Conical Tapered Steerer - t.j. stenčovaný kónický krk 1 1/2 - 1 1/8".
Vidlica disponuje aj páčkou ovládania hydraulického lockoutu z riadítok.
SK Dobrý deň, budete mať v ponuke aj prevedenie AXON 34 BOOST 120mm? Prípadne kedy bude asi dostupná? Ďakujem D.
SK Dobrý deň prajem,
SK Náhodou neviete či sa táto vidlica robí bez osky z boostom iba klasický 15x100mm? Ďakujem
SK Dobrý deň,
napíšem dodávateľovi a uvidíme.
bohužiaľ táto sa nerobí na klasickú pevnú os.
SK Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dá tento typ vidlice nastaviť na zdvih 120 mm. Ďakujem.
preveríme a budeme Vás informovať.
zmena zdvihu na tejto vidlici je možná len na 80mm a teda je možné ho len znížiť a nie zvýšiť.