RockShox SID SL Select RL 3P Remote 29" Boost vzmetna vilica, črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
RockShox SID SL Select RL 3P Remote 29" Boost vzmetna vilica
RockShox SID SL Select Charger RL 3P je lahka in zmogljiva XC vilica, zasnovana za kolesarje, ki želijo pridobiti vsako prednost pri vzponih in spustih. Nova generacija SID SL združuje preverjeno osnovo Svetovnega pokala s posodobljeno notranjo konstrukcijo, zračnim vzmetenjem DebonAir+ in preoblikovano arhitekturo za nižje trenje in večjo občutljivost. Zahvaljujoč prostoru za plašče do 29×2,4" obvlada tehnične odseke z gotovostjo in natančnostjo.|
Zračna vzmet DebonAir+ za večjo občutljivost in podporo
|
|
Dušenje Charger RL s 3 položaji (Open/Pedal/Lock) in daljinskim upravljanjem
|
|
Nove notranje noge z večjim prekrivanjem in nižjim trenjem
|
|
Kompatibilnost s pnevmatikami širine do 2.4"
|
| Barva | črna |
| Hod vilice | 100 mm, 110 mm |
| Vrat vilic | stožčasti (tapered) 1 1/8" –1,5" |
| Dušenje | Charger RL |
| Nadzor blaženja | daljinsko /3P – Open/Pedal/Lock (naprodaj posebej) |
| Vzmetenje | DebonAir+ |
| Velikost kolesa | 29" |
| Odmik | 44 mm |
| Pritrditev osi | Boost™ 15×110 mm |
| Najv. širina plašča | 62 mm (29×2.4") |
| Teža | približno 1.500 g |
| Vsebina paketa | blatnik, ježko, trdna os Maxle Stealth |
| ID izdelka | 353290 |
Varianta RockShox SID SL Select RL 3P Remote 29" Boost odpružená vidlica, čierna
Ahoj, chcel by som upgradovať vidlu na mojom Kellys Hacker 2019 a chcel by som sa spýtať či mi táto vidlica bude pasovať, prípadné či by ste mi vedeli odporučiť inú v tejto cenovej kategorii ?
Dobry den, sediet do ramu to bude. Avsak bude treba este dokupit dialkove ovladanie vydlice. Na vyber su dva produkty, oba su otocne gripy. Ak by ste nechceli remote lock out tak hore je preklik na variant s ovladanim na korunke vidlice.
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/nahradne-diely/rockshox-twistloc-ultimate-otocne-ovladanie-tlmenia-lave-3-polohove-p233830.html
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/nahradne-diely/rockshox-otocne-ovladanie-twistloc-b1-full-sprint-left-3-position-p214895.html
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov