SR SUNTOUR ZERON36X Boost-AIR-R 29" vzmetna vilica, 160 mm
CENA 209
Si našel boljšo ceno?
delivery_truck_speed
S kurirjem na tvoj dom Kurirska dostava DPD
Dostava v petek 22. 5. 2026
replay
Podaljšana možnost vračila kar do 100 dni Več informacij
shopping_cart
več kot 10 strank
je že kupilo ta izdelek
SR Suntour ZERON36X Boost AIR R 160 mm – 29" CTS
Barva: črna matná
Tip: vzmetna vilica za MTB (Enduro / Trail)
Glavne lastnosti:
Gib: 160 mm (nastavljive različice 120–160 mm)
Premer koles: 29"
Sistem vzmetenja: Air EQ – zračna vzmet za natančno in enostavno nastavitev
Dušenje: R (Rebound) – nastavitev odskoka
Premer notranjih nog: 36 mm – večja togost za bolj agresivno vožnjo
Material krone: A6000 serija, kovana
Material spodnjih nog: magnezij
Steblo: tappered 1,5" → 1-1/8" (CTS)
Os: Boost 15 × 110 mm (15AH4-110)
Zavore: Postmount 180 mm (maks. kolut do 220 mm)
Offset: 44 mm
Masa: cca 2400 g
Prednosti:
Visoka togost in stabilnost zaradi 36 mm nog
Enostavna nastavitev tlaka in odskoka
Kompatibilnost z velikimi koluti in širokimi plašči
Idealna za e-MTB in agresiven trail/enduro stil
Os vilice: 15x110 mm
Vrat vilice: 28,6/31,8 mm (1-1/8 / 1-1/2")
Velikost kolesa vilice: 29"
Gib vilice: 160 mm
Podrobnosti o izdelku
Barva bela
Vrat vilic stožčasti (tapered) 1 1/8" –1,5"
ID izdelka 61172
Ocene izdelkov  (0 ocen)
0/5
(0 ocen)
(0 ocen)
Kako ocenjujete izdelek?
Dodaj oceno
Pomagaj drugim, zbiraj točke in nakupuj do 15 % ceneje s sistemom zvestobe
Vprašanja o izdelku
thumb_up0thumb_down
SK Dobrý deň, bude táto vidlica pasovať aj na CTM STARK 2.0 2023?
Ďakujem.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
thumb_up0thumb_down
SK Dobry den prajem,
ano, vidlica bude sediet, mozete ju pouzit.
NEX-DLO ma hmotnost na hranici 2590-2600 g (podla dlzky krku).
CS Dobrý den, je nejaka moznost jak na tuto vidlici namontovat Flat Mount brzdu( adapter nebo neco takoveho)? Popr pokud to nejde, poradite mi prosim s vyberem 28" vidle s pripravou na FM brzdu? Dekuji
CS Diky moc, akorat jsem to zkonil, nejedna se o FM brzdu ale stary IS. Existuje nejaky adapter na tuto variantu, tedy PM vidle s IS brzdou? Nebo je mozne sehnat 28" ahead vidlici s pripravou pro IS brzdu? ( Mozno i pevnou)
HU Üdvözletem!
Milyen hosszú a vágatlan villanyaka ennek a teleszkópnak?
Tisztelettel,
Tasi János
HU Minden SR SUNTOUR villánk a gyári 255 mm hosszú nyakkal rendelkezik.
EN Hello.
Does these forks have post mountings for disc brakes?
THanks
Martyn
EN Hello,
yes, the fork comes with 160 mm PM brake mounts.