FORCE MTB 26" trda vilica
FORCE MTB 26" tog vilica
Toga aluminijasta vilica za 26" gorska kolesa, za disk zavore in V-zavore.| Barva | mat črna |
| Uporaba | MTB |
| Material | Al 6061 |
| Steblo | 1 1/8" spredaj |
| Pritrditev zavore | disk zavore/V-zavore |
| Teža | 840 g |
| Premer krone | 50 mm |
| Dolžina nog | 440 mm |
| Dolžina stebla | 260 mm |
| Montaža kolesa | hitra sprostitev 9 x 100 mm |
| ID izdelka | 77111 |
Mám starší bicykel AUTHOR s kyvnou vidlicou ROCK SHOX JETT. Chcel by som pevnú vidlicu ale nie som si istý, či mi bude pasovať pôvodné hlavové zloženie. Moja vidlica má priemer krku 28,6mm, bez závitu, ale sú použité ešte ložiskové venčeky. Bude mi táto vidlica pasovať? Ďakujem.
Dobry den,
priemer krku je standardizovany, povodne hlavove zlozenie by malo sadnut bez ohladu na typ pouzitych lozisk (vencekov).
zdravím no nemá závit takže je ahead priemer stlpika vonk je 28,6mm takže je to 1 1/8 ". Takže by to malo pasovať.
Máte ju skladom? Ešte som sa chcel spýtať nabijete mi ježa do nej? Resp čo stoji jež? Vnutorný priemer stlpika je 25,3mm. Dík
Dobrý deň,
Vidlicu na sklade nemáme (môžeme ju odosielať do 4 pracovných dní od odoslania). Ježka Vám vieme nasadiť ale nevieme ako hlboko (krk vidlice sa vo väčšine prípadov skracuje a ježka by sme mohli dať napr. príliš nízko alebo naopak vysoko). Preto je lepšie naraziť ježka až po skrátení krku.
Zdravím neviem či mi bude pasovať táto vidla na moj 20 ročný commuter scott. Povodná odbružená nezamykatelná rock schock Jet vidla má priemer vonkajšej korunky cca 44mm. Hlavové zloženie je ritchey tioga. Dík MS
Dobrý deň,
Pre kompatibilitu vidlice je podstatný údaj priemer krku a to či je AHEAD alebo zo závitom. Táto vidlica má priemer krku 1 1/8" tj. 28,6mm. Je ale možné že ak máte starší bicykel tak priemer krku bude 1" tj. 25,4mm a zo závitom. Premerajte preto prosím krk vidlice, prípadne aj pošlite fotky na email [email protected]
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

lahke (v primerjavi z vzmetnimi vilicami) in lepe vilice.
Samodejno prevedeno
Super 😀
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik