SRAM XX SL Eagle AXS Transmission gonilke z merilnikom moči, 1x12, 34T
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
SRAM XX SL Eagle AXS Transmission gonilke z merilnikom moči
XX SL Eagle AXS Transmission se ponaša z novimi gonilkami SRAM XX SL in integriranim merilnikom moči, ki beleži in zagotavlja natančne podatke o vaši moči glavni enoti. Zahvaljujoč novi zasnovi z uporabo spiderja ponuja ta merilnik moči najbolj natančne in najbolj zanesljive meritve doslej. Nova zasnova uporablja lasten sistem pritrditve verižnika, ki je omogočil zmanjšanje teže brez kompromisov pri zanesljivosti. Dvostranski merilni sistem izračunava skupne vatne vrednosti, je diskreten, lahek in ima nepremagljivo življenjsko dobo baterije. Je tudi združljiv s sistemom RockShox Flight Attendant, kar omogoča popolno povezavo med vsemi komponentami AXS. Nekompromisen in visoko zmogljiv vir podatkov, ki vam daje prednost pred konkurenco.|
Kompatibilno z RockShox Flight Attendant
|
|
Edinstvena, prelomna zasnova, integrirana z najlažjimi gonilkami SRAM doslej
|
|
Prenos podatkov z brezžično tehnologijo Bluetooth low energy
|
|
MagicZero - samodejni nadzor in kalibracija vašega merilnika moči med vožnjo
|
|
AxCad - magnet za kadenco ni potreben
|
| Komplet | Drugo |
| Število prestav | 1x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 175 mm |
| Teža | 535 g |
| Združljivost | RockShox Flight Attendant, AXS |
| Natančnost | +/- 1.5 % |
| Gonilka | 34T |
| Napajanje | baterija CR2032 |
| Življenjska doba baterije | 200 ur |
| Povezljivost | Bluetooth LE |
| Vodoodpornost | IPX7 |
| Tehnologije | MagicZero, AxCad, 10K temperaturna kompenzacija |
| ID izdelka | 213259 |
Varianta SRAM XX SL Eagle AXS Transmission kľuky s wattmetrom, 1x12, 34T
Zdravím. Mám specialized epic pro 2022. Uvažujem nad upgradom na transmission sadu.Bude mi to sedieť alebo budem potrebovať wide verziu?
Dobry den, Specialized to nikde priamo v dostupnej online specifikacii neuvadza - vsade je uvedena len standardna DUB verzia kluk/stredoveho zlozenia.
Pre absolutnu istotu pripadne odporucame preverit najlepsie priamo s Vasim predajcom Specialized.
https://www.specialized.com/sk/sk/epic-pro-ltd-sram-xo-rockshox-ultimate-brain/p/218877?color=356881-218877.
Pri tomto modely s rovnakým rámom majú uvedené wide stredové zloženie.
Dobrý deň, najistejšie je kľuky demontovať a pozrieť - uvedené to je väčšinou na oske danej kľuky.
Prípadne ak ste našli presne Váš model bicykla ktorý máte, tak by som špecifikácii od Specialized veril
Varianta SRAM XX SL Eagle AXS Transmission kľuky s wattmetrom, 1x12, 34T
Zdravim, bude to kompatibilne aj so starsim typom retaze Sram GX/X01/XX1 ? Dakujem
Dobry den,
ano, vid. bod 1 - https://support.sram.com/hc/en-us/articles/13820865674011-Can-I-mix-SRAM-Eagle-AXS-Transmission-components-with-Eagle-Drivetrain-components
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta SRAM XX SL Eagle AXS Transmission kľuky s wattmetrom, 1x12, 34T