4iiii Shimano Ultegra R8000 Precision 3D GEN3 merilnik moči
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
4iiii Merilnik moči Shimano Ultegra R8000 Precision 3D GEN 3
Rezultat razvoja in izkušenj vodilnega na področju merjenja vatov na gonilkah. Primeren je za cestne kolesarje, ki uporabljajo skupino Shimano Ultegra in želijo uživati v prednostih merjenja moči brez omejitev.V primerjavi s prejšnjo generacijo prinaša več izboljšav - bolj kompaktno, le 5,5 mm visoko ohišje, zasnovano za veliko večino okvirjev na trgu, do 8x višjo kapaciteto baterije CR2032, močnejšo oddajno anteno za manj motenj, večji obseg meritev itd. Ta paket vključuje levo ročico z nameščenim merilnikom moči, vse je pripravljeno za takojšnjo uporabo.
|
Natančnost 99 %
|
|
Najlažji serijsko izdelan merilnik moči
|
|
Integrirani merilnik pospeška za merjenje kadence (tempa)
|
|
Brezžične posodobitve vdelane programske opreme prek Bluetooth
|
|
Združljiv z napravami ANT+ in Bluetooth 5.0
|
| Teža | samo 9 g na levi ročici |
| Življenjska doba baterije | CR2032 gumbasta celica - do 800 ur, odvisno od temperature okolja (enostavna zamenjava baterije brez orodja) |
| Razpon merilne moči | 0-4000 W |
| Izmerjeno območje kadence | 30-220 obratov |
| Priporočena delovna temperatura | 0 do +50°C |
| Temperatura skladiščenja | -40°C do +60°C |
| Vodoodpornost | IPX7 |
| Združljivost | Bluetooth, ANT+ |
| Dimenzije | 63,79 mm x 26,42 mm x 5,5 mm |
| ID izdelka | 165824 |
Dobrý deň. Je kľuka 4iiii Shimano Ultegra R8000 Precision 3D GEN3 dizajnovo rovnaká ako kľuka Shimano FC-R8000 Japan VIA 172,5 UC ? Za odpoveď vopred ďakujem.
Dobrý deň,
Áno, 4iiii má navyše len namontovaný wattmeter.
Zdravim, je nejaky realny rozdiel medzi R8000 a R8100? Bude ta klucka pasovat na R8100?
Dakujem
Dobrý deň,
Rozdiel je len v dizajne a kľuku môžete použiť aj pre kľuky FC-R8100
Chcem sa spýtať či je tento watak ultegra alebo GRX? Lebo v nazve je ultegra a v popise grx.
Dobrý deň,
Je to to Ultegra, jednalo sa o chybný popis.
Aj pre pre FC-6800, dôležitá je len správna dĺžka kľuky...
Dobrý deň. Bude nejaké naskladnenie tohto wattaku o rozmere 172,5mm? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň,
172,5 mm je aktuálne nedostupné aj u dodávateľa.
Ďakujem za odpoveď a verzia 8100 je v čom odlišná?
Dobrý deň,
uchytenie je rovnaké ale R8100 má iný dizajn.
Dobry den.
Da sa objednat aj dlzka 172,5?
Mam Ultrega R8000.
Dakujem
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za neskoršiu odpoveď
Žiaľ 172.5 mm prevedenie je momentálne nedostupné aj u nášho dodávateľa - produkt si však viete pridať do Wishlistu a príde Vám automaticky notifikácia akonáhle bude produkt dostupný k objednaniu.
je možné zabudovanie tohto wattmetra do vlastnej kľuky?
Dobrý deň,
áno je to možné.
Da sa to urobit cez vas nejak, alebo ako treba postupovat?
Dakujem
Pre novú ultegra 8100 kedy ude dostupný? Ďakujem
Dobrý deň,
dostupnosť preverujeme u dodávateľa, budem vás informovať.
Dobrý deň,
dodávateľ očakáva dostupnosť v auguste tohto roku.
Potom pridajte do ponuky. Dakujem
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Pekne vlezie do rámu Canyon Aeroad. Predchádzajúca verzia sa nedala použiť s týmto rámom.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik