Truvativ Descendant Carbon Eagle DUB Boost gonilke, 1x12, 32T
Truvativ Descendant Carbon Eagle DUB Boost gonilke
Elegantna lahkost in togost karbona v kombinaciji z vzdržljivostjo prave kovine. Truvativ je za izdelavo karbonskih gonilk Descendant uporabil lastne konstrukcijske postopke za karbon, ki so omogočili izdelavo gonilk, ki so dovolj lahke za XC, a še vedno vzdržljive in robustne tudi za Enduro.Nova tehnologija DUB™ poleg tega vključuje boljši dizajn gonilne osi in novo konstrukcijo osi. Rezultat vseh teh izboljšav je enotnejši pristop k povezavi z gonilno osjo, boljše tesnjenje pred umazanijo in združljivost z vsemi standardnimi okvirji. Zdaj ima vsakdo na dosegu roke novo dimenzijo maksimalne življenjske dobe gonilne osi.
|
Tehnologija DUB™ prinaša enotno povezavo s gonilnim ležajem in boljšo zaščito pred nabiranjem umazanije
|
|
Popolnoma nova tehnologija zobnikov je posebej zasnovana za verige in pogone Eagle™
|
|
Karbonska konstrukcija za nizko težo in vzdržljivost
|
|
Popolnoma združljiva z vsemi pogoni 1x
|
| Komplet | Drugo |
| Število prestav | 1x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 175 mm |
| Teža | 555 g (175 mm, 32T) |
| Tehnologije | X-SYNC™ 2, Eagle™ |
| Združljivost | vsi modeli sistema Eagle™. Vsi glavni standardi gonilnih ležajev. |
| Materiali | Gonilke: karbon, Verižnik: hladno kovan aluminij |
| Vrsta montaže | Direct Mount (direktna montaža) |
| Verižna linija | 52 mm |
| Vrsta osi | DUB |
| Število zobnikov | 32T |
| ID izdelka | 70207 |
Varianta Truvativ Descendant Carbon Eagle DUB Boost kľuky, 1x12, 32T
Zdravím, na tieto kľuky aký prevodník mi treba keď mam vzadu shimano xt m8000- 11speed? A potrebujem boost. Ďakujem
Zdravim, dany prevodnik pojde pouzit aj s 11 rychlostou retazou.
Ano, s tym by problem byt nemal.
Varianta Truvativ Descendant Carbon Eagle DUB Boost kľuky, 1x12, 32T
Dobrý deň,
ake stredove zloženie mozem pouzit pre tieto kluky? V ráme mám závity. vdaka
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov