SRAM XX SL Eagle Transmission gonilke, 1x12, 34T
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
SRAM XX SL Eagle Transmission gonilke
Nove vrhunske gonilke SRAM, ki so na profesionalni ravni že osvojile številne medalje na svetovnih prvenstvih in EWS. Zasnovane so z ultra togo in ultra tanko obliko, ki uporablja karbonska vlakna z votlim jedrom – najlažje gonilke s certifikatom ISO na trgu, optimizirane za togost. Poleg tega bodo z novim T-Type verižnikom pritegnile pozornost vseh ljudi okoli.|
Izjemno močna, neverjetno lahka zasnova iz ogljikovih vlaken z votlim jedrom
|
|
Optimizirana teža in največja togost
|
|
Združljivo z DUB osjo
|
| Komplet | Menjalnik SRAM XX |
| Število prestav | 1x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 175 mm |
| Material | karbon |
| Gonilka | 34T |
| Tip osi | 29 mm (DUB) |
| Tehnična oznaka | FC-XX-SL-D1 |
| Verižna linija | 55 mm |
| Q-Faktor | 168 mm |
| Vsebina paketa | gonilke z DUB osjo, verižnik, gumijasti pokrovi, |
| Teža | 475 g |
| ID izdelka | 214966 |
Chcem sa spýtať mám sadu GX trasmision a chcem tam vymeniť kluky za tieto budú pasovať ??
Dobry den,
na aky to pojde bicykel? Ake mate aktualne kluky?
Co sa tyka samotnej kompatibility kluk a prevodnika - tak ano, so zvyskom Transmission sady sediet budu.
Mám bajk KTM myroon prime 2025 momentálne je tam sada sram GX trasmision a chcem tam dat iba tieto kluky
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Nej kliky na trhu👍
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik