SRAM X01 Eagle DUB Superboost+ Karbonske gonilke, 1x12, 32T, Lunar/Oxy Red
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
SRAM X01 Eagle DUB Superboost+ Carbon gonilke
Te gonilke X01 Eagle so zelo lahke zaradi karbonske konstrukcije in so bile optimizirane za okvirje Boost z 12-stopenjskim pogonom. Zaradi izjemne stabilnosti in visokokakovostne izdelave so homologirane za uporabo v enduru, kar pomeni, da se lahko sprostite tudi na zahtevnem terenu. Gnilke X01 Eagle so namenjene vsem, ki ne želijo sklepati kompromisov pri svojem kolesu.|
Natančno obdelan verižnik je opremljen s tehnologijo X-Sync 2™ in površinsko obdelavo RAW zob
|
|
Zahvaljujoč se tehnologiji DUB, gonilke obljubljajo dolgotrajno zanesljivo delovanje
|
|
Vsak verižnik Eagle se lahko hitro in enostavno namesti na konzolo za direktno montažo.
|
| Komplet | SRAM X01 |
| Število prestav | 1x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 175 mm |
| Vmesnik | Direct Mount (DM) |
| Verižna linija | 56.5 mm |
| Vrsta osi | DUB |
| Material gonilke | karbon |
| Število zobnikov | 32T |
| Kompatibilnost gonilne osi | DUB: BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP |
| Q-faktor | 168 mm |
| Teža | 461 g (170 mm/32T) |
| Barva | Lunar/Oxy Red |
| ID izdelka | 129872 |
Varianta SRAM X01 Eagle DUB Superboost+ Carbon kľuky, 1x12, 32T, Lunar/Oxy Red
Zdravím,prosím vás aká je pri tychto kľukách reťazová linka...ďakujem
Dobrý deň,
Reťazová linka u superboost je 56.5 mm
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta SRAM X01 Eagle DUB Superboost+ Carbon kľuky, 1x12, 32T, Lunar/Oxy Red