SRAM X01 Eagle DUB Boost Carbon gonilke, 175 mm, 1x12, 32T, Lunar/Oxy Red
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
SRAM X01 Eagle DUB Boost Carbon gonilke
Te gonilke X01 Eagle so zaradi karbon konstrukcije zelo lahke in so bile optimizirane za Boost okvirje z 12-stopenjskim pogonom. Zaradi izjemne stabilnosti in visokokakovostne izdelave je odobren za uporabo v enduru, kar pomeni, da se lahko sprostite tudi na neravnem terenu. Goniilke X01 Eagle so namenjene vsem, ki ne želijo sklepati kompromisov pri svojem kolesu.|
Natančno obdelan verižnik je opremljen s tehnologijo X-Sync 2™ in površinsko obdelavo RAW zob
|
|
Zahvaljujoč se tehnologiji DUB, gonilke obljubljajo dolgotrajno zanesljivo delovanje
|
|
Vsak verižnik Eagle se lahko hitro in enostavno namesti na konzolo za direktno montažo.
|
| Komplet | SRAM X01 |
| Število prestav | 1x12 |
| Dolžina gonilke | 175 mm |
| Verižna linija | 52 mm |
| Gonilka | 32T |
| Q-faktor | 168 mm |
| Priporočeni tip gonilnega ležaja | DUB BSA 68/73, DUB Pressfit 89.5/92 mm, DUB PF30 73 mm, DUB BB30 73 mm |
| Teža | 471 g |
| Vsebina paketa | 1 x karbonske gonilke SRAM X01 Eagle Boost DUB 1 x verižnik SRAM 32T 2 x podložke za pedala SRAM 2 x zaščiti za gonilke SRAM |
| Barva | Lunar/Oxy Red |
| ID izdelka | 109596 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

dobre lahke kluky na easy jazdu.. pokial vela skacete neodporucam. osobne som uz 2 karbonove praskol zamna lepsie "hlinik"
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik