SRAM Rival1 GXP gonilka, 1x11, 42T
SRAM Rival1 GXP gonilke
Gonilke SRAM Rival 1 zagotavljajo izjemno zmogljivost na širokem spektru koles in disciplin. Na cesti in izven nje, v cross-countryju ali triatlonu, pri dirkanju ali pustolovščinah do neba, Rival 1 obvlada vsak izziv samo z enim zobnikom in je pripravljen premikati svoje meje.| Komplet | SRAM Rival |
| Število prestav | 1x10, 1x11 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 175 mm |
| Število hitrosti | 10/11 |
| Združljivost | Gonilni nosilec GXP/PF GXP 68 mm |
| Razdalja vijakov | 110 BCD |
| Verižna linija | 47.5 mm |
| Premer osi | 24 mm |
| Število zobnikov | 42 |
| Teža | 799 g |
| ID izdelka | 284081 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov