SRAM Red E1 DUB gonilke, 175 mm, 2x12, 50/37T
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
SRAM Red E1 DUB gonilke
SRAM ni podjetje, ki bi se zadovoljilo s svojimi uspehi. Ko so odkrili načine, kako narediti njihove najlažje in najtoge gonilke še lažje, so se lotili tega brez oklevanja.|
Nov postopek obdelave zmanjša težo karbonskih ročic za dodatnih 29 g
|
|
Gonilke imajo vmesnik Direct Mount z 8 vijaki, ki omogoča tudi namestitev merilnika moči.
|
|
Ta različica ima enodelne verižnike v kombinaciji 50 in 37 zob.
|
| Komplet | SRAM Red |
| Število prestav | 2x12 |
| Dolžina gonilke | 175 mm |
| Material | karbon |
| Število zobnikov | 50/37T |
| Premer osi | 29 mm (DUB) |
| Tehnična oznaka | FC-RED-E1 |
| Tehnologija | DUB |
| Verižna linija | 45 mm |
| Za širino okvirja | vsi spodnji nosilci SRAM Road DUB |
| Priporočena veriga | SRAM Road Flattop |
| Vsebina paketa | desna in leva ročica z APR osjo in verižniki |
| Teža | 545 g (172,5 mm, 48/35T) |
| ID izdelka | 284905 |
Varianta SRAM Red E1 DUB kľuky, 2x12, 48/35T
Dobry den, je mozne nakombinovat prevodniky 48/35 s klukami 170 mm? dakujem za odpoved.
Dobrý deň,
Áno táto kombinácia sa vyrába (00.6118.683.009) a je dostupná u jedného z naších dodávateľov. Cena by tam však vychádzala na 660 EUR. V prípade záujmu o objednanie nám napíšte na email [email protected]
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov