SRAM PF30 DUB sredinski ležaj, cestni, 46x83 mm
Sram PF30 DUB sredinski ležaj
Sredinski ležaj za cestna kolesa Press Fit 30 (46 mm) s širino 83 mm, za gonilke z osjo DUB, standardni ležaji in tesnila.|
Zasnovano za gonilke z osjo DUB
|
|
Aluminijaste posodice so dopolnjene s standardnimi ležaji in tesnilom
|
| Namen | Cestna |
| Vrsta montaže | PF30 |
| Vrsta osi za gonilko | DUB (⌀ - 29 mm) |
| Širina okvirja | 83 mm |
| Tehnična oznaka | 00.6418.028.002 |
| Dimenzije | 46x83 mm |
| Način montaže | Press Fit |
| ID izdelka | 93814 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov