SRAM GX Eagle DUB Carbon Boost gonilke, 170 mm, 32T, 1x12
SRAM GX Eagle DUB Carbon Boost gonilke
Na karbonske gonilke SRAM GX Eagle se lahko zanesete pri vsaki vožnji. Opremljene so s pretvornikom s preizkušenim profilom zob X-SYNC 2 za učinkovito vodenje verige. Debelina vsakega zoba je natančno zasnovana in nadzorovana, da je povezava z notranjimi in zunanjimi členi verige idealna. Tehnologija sredinske osi DUB omogoča uporabo gonilnega ležaja z boljšimi lastnostmi, boljše tesnjenje proti nečistočam in enotno sredinsko os za vse tipe okvirjev. Vsi kolesarji lahko zdaj spoznajo novo dimenzijo besede vzdržljivost v povezavi z gonilkami.|
Tehnologija DUB omogoča boljše tesnjenje pred umazanijo in enotno sredinsko os za vse tipe okvirjev
|
|
SRAM-ove lastne tehnologije za sestavo in strukturo karbona
|
|
Popolnoma združljiv s katerim koli pogonom z enim verižnikom
|
|
Prevodnik z direktno montažo
|
| Komplet | SRAM GX |
| Število prestav | 1x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm |
| Barva | Lunar/Black |
| Tehnologija | Boost, DUB, Eagle, X-SYNC 2 |
| Teža | 555 g |
| Material | aluminij/karbon |
| Kompatibilno gonilno ležišče | DUB: BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP |
| Gonilka | 32T X-Sync 2, Direct Mount |
| Verižna linija | 52 mm |
| ID izdelka | 112165 |
Dobrý deň, chcem sa spýtať aké stredové zloženie mozem požiť na jednoprevodník https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/sram-gx-eagle-dub-carbon-boost-kluky-170-mm-32t-1x12-p112165.html
Dobry den,
na aky ram kluky pojdu? Dakujem.
Zdravím, rád by som vymenil na novom mtb biku kľuky za tieto, avšak pri týchto som našiel rozmer cl (chainline) 52 mm, na mojom novom biku scott spark rc comp mám rám prispôsobený a teda aj kľuky NX s cl 55 mm, neviem teda či je možné použiť aj tento rozmer...vďaka
Dobry den,
pokial je ram dizajnovany pre 55mm reatzovu linku, tak odporucame kvoli jej zachovaniu volit aj kluky s takymito parametrami.
Z karbonovych SRAM modelov je s 55mm CL dostupny napr. model XX1 - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/sram-xx1-carbon-eagle-dub-kluky-1x1112s-175mm-dm-32z.html, GX-ko zial nie.
Vďaka pekne za info ale xx1 je už pre mňa aj cenovo príliš vysoko
Potom mozu byt pripadne peknou volbou aj hlinikove modely, napr. z novej Transmission GX serie - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/mtb/1-prevodnik/sram-gx-eagle-transmission-kluky-170-mm-1x12-32t.html.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov