SRAM Force eTap AXS Wide D2 prednji menjalnik, 2x12, na nosilcu
SRAM Force eTap AXS Wide D2 sprednji menjalnik
Elektronski brezžični sprednji menjalnik Force AXS Wide je optimiziran za uporabo z manjšimi X-Range verižniki 43/30 zob na širokih gonilkah in uporablja tehnologijo Yaw, tako da ni potrebna nobena nastavitev prestavljanja. Njegova širša lega na kolesu prav tako zagotavlja prostor za izjemno široke plašče, tako da se lahko odpravite na zahtevnejše in bolj zapletene poti.Opozorilo: Baterija ni priložena in jo je treba kupiti posebej. Združljivo baterijo najdete v naši MTBIKER eshope.
|
eTap za intuitivno prestavljanje, enostavno nastavitev in zanesljivost
|
|
AXS omogoča enostavno brezžično nastavitev, spremljanje, personalizacijo in zanesljivost
|
|
Ostro in natančno prestavljanje spredaj
|
| Komplet | SRAM Force |
| Število prestav | 2x12 |
| Verižna linija | 47.5 mm |
| Teža | 153 g (brez baterije) |
| Vsebina paketa | prestavljalnik, baterije niso vključene |
| Maks. širina plaščev | 700x45C ali 27.5x2.1" |
| Max. razlika med verižniki | 13T |
| ID izdelka | 207592 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov