SRAM Eagle X-SYNC 2 Direct Mount verižnik, offset 6 mm
SRAM Eagle X-SYNC 2 Direct Mount verižnik
Serija Eagle™ predstavlja gladke, tihe, učinkovite in trpežne sisteme pogona. Da verižniki v nobenem primeru ne bi bili slabši od ostalih komponent, so inženirji SRAM testirali zmogljivost in obrabo tisočih verižnikov X-SYNC™. Neposreden rezultat je daljša, ukrivljena oblika zob zobnikov X-SYNC™ 2, ki ne izboljšuje le prenosa moči, temveč tudi odpornost.|
Prevodnik Direct Mount, izdelan iz aluminija, se popolnoma ujema s sodobnimi verigami Eagle™
|
|
Tehnologija SRAM X-SYNC™ s posebnim profilom zob povečuje napetost verige in učinkovitost pri poganjanju
|
|
Prav tako povečuje življenjsko dobo zobnikov z manjšim trenjem, hrupom in obrabo hkrati
|
| Barva | lunar/polar grey |
| Komplet | Drugo |
| Število zobnikov | 30 |
| Montaža pretvornika | SRAM direktna namestitev - 3 vijaki |
| Za število prestav | 1x12, (alternativno 1x11) |
| Tehnična oznaka | 11.6218.047.001 (30T) 11.6218.047.002 (32T) 11.6218.047.003 (34T) 11.6218.047.004 (36T) |
| Verižna linija | 49 mm |
| Odmik | 6 mm (SRAM GXP/Non-Boost) |
| Teža | 71g (30T), 78g (32T), 84g (34T). 93g (36T) |
| Vrsta montaže | Direct Mount |
| ID izdelka | 327472 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov