SPANK SPIKE 160 sedež, 144 mm, modra
SPANK SPIKE 160 sedež
Sedež SPANK Spike 160 je zasnovan posebej za spust in freeride, kjer so odločilni nadzor nad kolesom, hitri premiki telesa in visoka vzdržljivost. Ergonomska oblika podpira hitro spreminjanje položaja iz sedečega v stoječega in nazaj, kar bodo cenili predvsem vozniki na tehničnih progah in v bike parkih. Konstrukcija sedeža združuje trdno oporo s ciljno nastavljeno prožnostjo v kritičnih conah za večje udobje in boljše upravljanje kolesa.|
Ergonomska oblika za hitro spremembo položaja iz sedečega v stoječi položaj
|
|
Zgornji material iz 3D oblikovane pene in trpežnega sintetičnega usnja
|
|
Z vlakni ojačana polimerna lupina za dodatno trdnost
|
|
Votli CrMo nosilci za trdnost in manjšo težo
|
|
Prilagodljivi robovi v conah trenja, ki se prilagajajo gibanju kolesarja
|
|
Ojačane cone udara in optimizirane točke upogibanja v strukturi
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 144 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 265 mm |
| Teža | 250 g |
| ID izdelka | 163525 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov