Shimano Dura-Ace R9200 HT II gonilke, 2x12, 50/34T, brez ležaja
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Shimano Dura-Ace R9200 HT II gonilke
Goniilke DURA-ACE FC-R9200 - srce kolesa, zagotavljajo, da noben del vašega poganjanja ne bo šel v nič. Z votlimi kraki in verižniki je teža omejena na minimum, vendar je togost in natančnost prestavljanja maksimirana.|
Optimalno ravnovesje med togostjo, močjo, težo in rotacijsko učinkovitostjo
|
|
Struktura HOLLOWGLIDE zmanjšuje težo, hkrati pa ohranja moč za boljši prenos moči ter hitrejše in natančnejše prestavljanje
|
| Komplet | Shimano Dura-Ace |
| Število prestav | 2x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| Razdalja med zobniki | 110 mm/110 mm |
| Širina okvirja | 68/70 mm |
| Število zobnikov | 50/34T |
| Material | aluminij ojačan s steklenimi vlakni (zgornji verižnik), aluminij (spodnji verižnik) |
| Tehnologije | Hollowtech II, Hollowglide |
| Teža | 685 g |
| Verižna linija | 44.5 mm |
| Priporoč. srednji ležaj | BB-R9100 (navoj), SM-BB92-41B (Press Fit) |
| Q-faktor | 148 mm |
| ID izdelka | 147856 |
Varianta Shimano Dura-Ace R9200 HT II kľuky, 2x12, 50/34T, bez ložiska
Dobrý deň, rád by som sa informoval na predpokladanú dostupnosť. Vopred veľmi pekne ďakujem.
Dobrý deň,
dodávateľ očakáva ďalšie naskladnenie: 20.01.2023.
OPOZORILO
Informacije o namestitvi, nastavitvah in zamenjavi izdelkov, ki jih ne najdete v priročniku za uporabo, dobite na mestu nakupa ali pri distributerju. Priročnik za prodajalce, namenjen profesionalnim in izkušenim kolesarskim mehanikom, je na voljo na naši spletni strani (https://si.shimano.com).
Zaradi varnosti pred uporabo natančno preberite ta »priročnik za uporabo«, ga upoštevajte za pravilno uporabo in ga shranite, da se boste lahko kadar koli sklicevali nanj.
Naslednja navodila je treba vedno upoštevati, da bi se izognili osebnim poškodbam in fizični škodi na opremi in okolici. Navodila so razvrščena glede na stopnjo nevarnosti ali škode, ki lahko nastanejo v primeru nepravilne uporabe izdelka.
NEVARNOST - Neupoštevanje navodil bo povzročilo smrt ali resne poškodbe.
OPOZORILO - Neupoštevanje navodil lahko povzroči smrt ali resne poškodbe.
OPOZORILO - Neupoštevanje navodil lahko povzroči osebne poškodbe ali fizično škodo na opremi in okolici.
OPOZORILO:
Izdelka ne razstavljajte ali spreminjajte. To lahko povzroči nepravilno delovanje izdelka, lahko nepričakovano padete in se resno poškodujete.
Pred vožnjo s kolesom preverite, ali so ročice gonilke razpokane. Če so prisotne razpoke, se lahko ročica gonilke zlomi in lahko padete s kolesa.
Pazite, da se vam med vožnjo deli oblačil ne zataknejo v verigo. V nasprotnem primeru lahko padete s kolesa.
OPOZORILO:
Pazite se in se ne dotikajte zob zobnikov. Obstaja nevarnost poškodb.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Shimano Dura-Ace R9200 HT II kľuky, 2x12, 50/34T, bez ložiska
Je smutné, že je o pár gramov ťažší ako jeho predchodca ?
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik