Shimano Dura-Ace FC-R9200 HT II gonilke, 52/36T, 2x12, odstranjene z novega kolesa
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Shimano Dura-Ace FC-R9200 HT II kľuky
Leta dela in razvoja Shimano vam prinašajo sekunde v dobro.Hitrost je gonilna sila nove generacije cestnih sad. Konstruktorji podjetja Shimano so izboljšali vse komponente in funkcije, da bi zagotovili vrhunski užitek v vožnji, ne glede na to, ali šprintate do cilja na Champs-Élysées ali premagujete bližnji hrib.|
Konstrukcija Hollowglide zmanjšuje težo, izboljšuje prenos moči, prestavljanje je hitrejše in natančnejše
|
|
Optimalno ravnovesje togosti, moči, teže in rotacijske učinkovitosti
|
| Komplet | Shimano Dura-Ace |
| Število prestav | 2x12 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| Tehnologije | Hollowtech II, Hollowglide |
| Razdalja vijakov | 110 mm/110 mm |
| Število zobnikov | 52/36T |
| Za širino okvirja | 68/70 mm |
| Pripor. sred. ležaj | BB-R9100, SM-BB9241B |
| Teža | 692 g (172.5 mm) |
| ID izdelka | 203258 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov