Shimano Deore XT BL-M8200/BR-M8200 hidravlična zadnja zavora, Post Mount, cev 1 700 mm + ploščice L05A
Shimano Deore XT BL-M8200/BR-M8200 hidr. zadnja zavora
Zavore Shimano Deore XT M8220 v XC različici ponovno postavljajo standarde višje – njihova zmogljivost in upravljanje bosta pustila močan vtis že pri prvem spustu. Sestavljena je iz ročice BL-M8200, čeljusti BR-M8200 in cevi SM-BH90. Zavore so napolnjene z mineralnim oljem z nizko viskoznostjo in so odzračene.|
Nova zasnova z vodoravno usmerjenim rezervoarjem in preoblikovanim izhodom cevi zagotavlja čisto in urejeno pilotsko kabino
|
|
Zavorna ročica ima bližjo točko vrtenja, bolje kopira gibanje prsta in ponuja izrazito bolj naravno ergonomijo
|
|
Tehnologija Servo Wave nove generacije zagotavlja močan zavorni učinek z minimalnim naporom
|
|
Mineralno olje Shimano LV zagotavlja dosledno delovanje v širokem temperaturnem območju
|
|
Širino oprijema lahko udobno prilagodite brez orodja z vrtljivim gumbom
|
|
Objemka ročice, združljiva za montažo prestavne ročice z nosilcem I-Spec EV
|
| Namestitev | Zadaj |
| Tip zavore | hidravlični |
| Vrsta čeljusti | 2-batni |
| Polnilo | Shimano LV |
| Dolžina cevi | 1700 mm |
| Vrsta | 2-batni |
| Vrsta montaže | ročica: na objemko (dvodelna), čeljust: Post Mount |
| Zavorne ploščice | L05A |
| Teža | 298 g |
| ID izdelka | 372127 |
Halo ? Vy nie ste normálni fakt... názov produktu 8200 s platničkami P03A, ktoré sú s 8200 nekompatibilné a v popise prvé čo napíšete je 8220... a ďalej v popise píšete, že sa skladá z páky 8200 a strmeňa 8200.... akože mám dosť -_- vy nechcete predať takto drahý produkt alebo čo ? dajte si trošku záležať už sa mi to stalo asi tretí krát. A v detaile produktu píšete v tabuľke brzdové paltničky G05A. Akože čo ? Sú kompatibilné iba tieto ale s ktorými brzdami vlastne ? Dostanem 4 piestiky so správnymi platničkami či čo vlastne sa tu deje ?
Dobrý deň,
určite dostanete správny produkt, ktorý má kompatibilné dosky.
Ospravedlňujeme sa za rozdiel v informáciách - kolegovia to upravia. Nahlásiť chybu pri produkte sa dá pod "Detailom produktu".
Snažíme sa kontrolovať dané produkty, no pri danom počte produktov nám občas niektorý údaj môže uniknúť, prípadne nám dodávateľ môže poskytnúť nepresné informácie.
Ešte raz ďakujeme za upozornenie.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov