Selle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large sedež, 188 mm
Selle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large sedlo
Uživajte maksimalno udobje pri vsaki vožnji z električnim kolesom s sedežem Trekking Open-Fit L2-Large. Ta sedež je zasnovan tako, da vam polepša vsakodnevne vožnje v službo in vikend izlete po trailih. Omogoča vam, da odkrivate več, kolesarite dlje in odkrivate nove kolesarske poti v popolnem udobju. Z višjim oblazinjenjem je idealen za občasne kolesarje, ki imajo raje mehkejše sedenje.Inovativna zasnova Open-Fit učinkovito zmanjšuje pritisk na občutljive dele, medtem ko poseben premaz Matt Reflector zagotavlja zadostno blaženje za gladko in prijetno vožnjo. Ta izvedba L2-Large s svojimi specifičnimi dimenzijami zagotavlja optimizirano porazdelitev teže za vaše udobje.
|
Určené pre elektrobicykle a dochádzanie
|
|
Dizajn Open-Fit pre zníženie tlaku
|
|
Poťah Matt Reflector s odpružením
|
|
Vyššie polstrovanie optimalizované pre viac pohodlia
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 188 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dimenzije | 273 mm |
| Teža | 415 g |
| ID izdelka | 395234 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov