Selle San Marco Mantra Racing sedež, 154 mm
Selle San Marco Mantra Racing sedež
Sedež San Marco Mantra uvaja na trg inovativni pristop k univerzalnim sedežem za cestno in terensko uporabo. Ta model stavi na obliko delta, široko uporabno konico z ravnim zaključkom in open-shell konstrukcijo. Primeren bo za širok spekter ljudi, ki bodo zaradi oblike delta lažje našli svoj položaj med vožnjo. Zelo primeren sedež tudi za ženske.|
Sani izdelani iz materiala XSILITE - zlitine titana in silikata
|
|
Carbon Fiber Reinforced - z ogljikovimi vlakni obogatena školjka
|
|
Blaženje Biofoam - najudobnejša tekmovalna različica
|
|
Primerno sedlo za ženske
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 154 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 244 mm |
| Teža | 212 g |
| ID izdelka | 313901 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov