Selle San Marco Aspide Short Supercomfort Wide sedež, 155 mm
Selle San Marco Aspide Short Supercomfort Wide sedež
Sedež ima moderno skrajšano obliko z relativno ožjim sprednjim delom, ohranja pa majhno ukrivljenost in relativno plosko obliko. Aspide Short bo v svojem bistvu ustrezal ljudem s standardno do nazaj nagnjeno medenico (bolj raven hrbet v stoječem položaju in lok v sedečem položaju). V primerjavi s prvotnim Aspide je veliko širši v zadnjem delu in uporablja školjko z večjo odprtino, kar zagotavlja večje udobje. Sedež je primeren predvsem za cestno vožnjo, pa tudi za gravel, in ne izključuje uporabe v zmogljivostno usmerjenem MTB.|
Sani izdelani iz materiala XSiLite (zlitina titana)
|
|
Ohišje Carbon Fiber Reinforced
|
|
Blaženje Biofoam + GEL
|
|
Površinska obdelava MICROFEEL
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 155 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dimenzije | 250 x 155 mm |
| Teža | 223 g |
| ID izdelka | 140364 |
Dobry den, prave mam od vas na test toto sedlo v uzkej /narrow verzii. Rad by som si vyskusal aj tuto sirsiu verziu. Mate ju prosim k dispozici na test v predajni v BA? V piatok 28.3.2025 mam termin na servis v BA, tak by som si ho rad pozical a vyskusal. Dakujem za info.
Dobry den prajem,
sedlo mame aj ako testovacku, zial aktualne tento mesiac zapozicane inemu zakaznikovi
Dobrý deň, máte toto sedlo na zapožičanie v Hrádku? Ďakujem
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Super, Super, Super... sadlo a tak nie je co riesit.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Konfortné sedenie… Možno kúpiť o 10-15 širšiu
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Zatial dobre
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik