Selle Italia ST 7 Superflow L3 sedež, 165 mm
Selle Italia ST 7 Superflow L3 sedlo
Sedlo Selle Italia ST 7 Superflow je zasnovano za mestne, treking in touring kolesarje, ki iščejo kombinacijo visokega udobja in zanesljive zmogljivosti pri vsakodnevni uporabi. Gel polnila in velikodušna sredinska odprtina Superflow učinkovito razbremenijo občutljivo presredkovo območje, kar boste cenili predvsem pri daljših poteh v službo in na vikend vožnjah. Skoraj ravna oblika sedla omogoča naravno, prosto gibanje in učinkovit prenos moči na pedala.|
Namenjen za trekking in touring s poudarkom na vsakodnevni uporabi
|
|
Tehnologija Superflow s sredinsko odprtino za zmanjšanje pritiska v perinealnem območju
|
|
Light Gel polnila za večje udobje na daljših poteh
|
|
Površinski material Soft-Tek za prijeten stik in odpornost proti obrabi
|
|
Hi-Viz odsevni detajli na zadnji strani sedeža za boljšo vidljivost pri zmanjšani vidljivosti
|
|
Skoraj ploska oblika sedeža za prosto gibanje in učinkovit prenos moči
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 165 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dimenzije | 250 mm |
| Teža | 475 g |
| Tirnice (premer) | 7 mm |
| ID izdelka | 384832 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov