Selle Italia SLR Boost Kit Carbonio Superflow S3 sedež, 130 mm, bela
Selle Italia SLR Boost Kit Carbonio Superflow S3 sedež
Sedež SLR Boost Kit Carbonio Superflow: White Edition, ustvarjen za kolesarje, ki zahtevajo maksimalno natančnost in nastavljivost, ponuja izjemno vsestranskost in oporo. Ta sedež je namenjen tistim, ki iščejo visoko zmogljiv in lahek sedež, ki bo kos daljšim razdaljam z ergonomsko natančnostjo.|
Dodatna dolžina vodil za 10 mm zagotavlja večjo nastavljivost in omogoča bolj prilagojeno prileganje
|
|
Nevtralna oblika sedeža podpira sednične kosti, medtem ko izrez Superflow zmanjšuje pritisk na občutljiva mesta.
|
|
Kompaktna oblika in krajša konica izboljšata obvladljivost in učinkovitost poganjanja
|
| Spol | Moški |
| Barva | bela |
| Širina sedeža | 130 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 248 mm |
| Teža | 122 g (± 8 %) |
| Tirnice (premer) | 7 x 9 mm |
| ID izdelka | 351440 |
Varianta Selle Italia SLR Boost Kit Carbonio Superflow sedlo, 145 mm, biela
Dzień dobry,
Jest jakaś szansa na promocję tego siodełka ? obserwuje je od jakiegoś czasu i nie tak dawno cena jego była niespełna 1200 zł
pozdrawiam
Witam,
cena zmienia się automatycznie również w oparciu o ceny konkurencji. Jeśli znajdziesz to siodełko taniej u konkurencji, możesz skorzystać z możliwości wyrównania ceny. Dziękujemy.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov