Selle Italia NOVUS Boost EVO X-Cross TM Superflow L3 sedež, 145 mm
Selle Italia NOVUS Boost EVO X-Cross TM Superflow L3 sedež
Sedež Selle Italia Novus Boost Evo X-Cross TM Superflow je zasnovan za zahtevne gorske kolesarje v krosu, ki iščejo optimalno udobje in vzdržljivost tudi na najtežjih poteh. Zagotavlja odlično podporo in zanesljivost za dolge in epske vožnje po terenu.|
Izrez Superflow za znatno zmanjšanje pritiska na presredku
|
|
Blažilniki udarcev pomagajo absorbirati vibracije in zgladiti zahtevne tehnične odseke
|
|
Ojačani robovi iz SuperFabric zagotavljajo izjemno odpornost sedeža proti obrabi
|
|
Valovita oblika za stabilno podporo med dolgimi vožnjami
|
|
Dodatno oblazinjenje za večje udobje
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 145 mm |
| Material nosilca sedeža | mangan |
| Namen | Športne |
| Teža | 251 g |
| Dolžina | 245 mm |
| Tirnice (premer) | 7 mm |
| ID izdelka | 384825 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov