Selle Italia Flite Boost Kit Carbonio Superflow L3 sedež, 145 mm, bela
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Selle Italia Flite Boost Kit Carbonio Superflow L3 sedež
Visoka zmogljivost, vzdržljivost in udobje, tri neločljive lastnosti v enem sedežu. Klasični Flite se preoblikuje s pomočjo sodobnih tehnologij in izreza Superflow. To je sedež, s katerim boste dosegli naslednjo stopničko na zmagovalnem odru.|
Ikonično ploščato sedlo in kratek aerodinamični slog sta popolna platforma za stabilnost in udobje med izvedbo.
|
|
Izrez Superflow razbremeni pritisk na presredek
|
|
Izjemno dolge karbonske tirnice omogočajo širši obseg nastavljivosti
|
| Spol | Moški |
| Barva | bela |
| Širina sedeža | 145 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 250 mm |
| Teža | 162 g |
| Tirnice (premer) | 7 x 9 mm |
| ID izdelka | 351636 |
Varianta Selle Italia Flite Boost Kit Carbonio Superflow S3 sedlo, 135 mm, čierna
Dobry den, sedlo ma
kratší ližiny, tak jak je na fotce nebo delší variantu jako na bílém modelu?
Děkuji
S pozdravem Martin Budík
Dobry den prajeme Martin, ospravedlnujem sa za neskorsiu odpoved
Aktualne su dostupne kusy, ktore sa zhoduju s produktovym obrazkom.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Selle Italia Flite Boost Kit Carbonio Superflow L3 sedlo, 145 mm, čierna
5/5. ni se nad čim pritoževati
Samodejno prevedeno