Selle Italia X-LR Kit Carbonio S1 sedež, 130 mm
Selle Italia X-LR Kit Carbonio S1 sedež
Najlonska površina sedeža, ki zagotavlja odlično raven glede zmogljivosti, predvsem pa teže 145 gramov, kar je res izjemna teža sedeža v svoji kategoriji. Različica X-LR, ki predstavlja tipično eleganco ročno izdelanih MTB sedežev, je vedno izdelana z izjemno skrbnostjo v laboratorijih podjetja Selle Italia.| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 130 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 266 mm |
| Teža | 145 g |
| Smuči | ovalne 7 x 9 mm |
| ID izdelka | 111463 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov