Prologo DIMENSION SPACE TX sedež, 153 mm, siva/črna
Prologo DIMENSION SPACE TX sedež
Dimension Space je zasnovan tako, da ustreza kolesarjem, ki potrebujejo pol-zaobljeno obliko, s „srednje nizko rotacijo/fleksibilnostjo medenice“ in širšo razdaljo med sedežnimi kostmi.|
Poseben kanal PAS (širši in globlji), odpravlja otrplost in zmanjšuje kompresijo mehkega tkiva ter izboljšuje pretok krvi v medeničnem predelu
|
|
Debelina polnila 7 mm s posebno peno z gostoto in širino 153 mm zagotavlja boljše udobje za daljše vožnje
|
|
Sedež je zasnovan za izjemno udobje za vse kolesarje in vse spole
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna, siva |
| Širina sedeža | 153 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Material | ogrodje: Tirox 7 mm, prevleka: mikrovlakna, polnilo: lahka PU pena |
| Dolžina | 245 mm |
| Teža | 202 g |
| ID izdelka | 106456 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov