XLC SP-S08 Comp vzmetena sedežna opora, Ø-31.6 mm/350 mm
XLC SP-S08 Comp vzmetna sedežna opora
Kovana aluminijasta sedežna opora za MTB s sistemskim vzmetenjem z vijačno vzmetjo, pri kateri je mogoče nastaviti napetost glede na teren vožnje. Zahvaljujoč temu sedežna opora postane varčna opora na vseh vaših poteh.|
Patentiran mehanizem glave se učinkovito povezuje s sedežem za varno in udobno sedenje na kolesu.
|
|
Sedežna opora je izdelana iz robustnega aluminija 6061.
|
| Barva | črna |
| Premer | 31,6 mm |
| Dolžina | 350 mm |
| Hod | 50 mm |
| Sistem vzmetenja | vzmet |
| Material | aluminij 6061 |
| Odmik | 15 mm |
| Teža | 450 g |
| Vsebina paketa | sedežna opora |
| ID izdelka | 166046 |
zdravím potrebujem sedlovku na bike MTF posielam vám aj foto sedlovky potreboval by som sedlovku odpruženú a s náklonom vopred len nikde taký rozmer nevidím Elektrobicykel MTF Mount 8,4 Limited 2023 ďakujem
Dobry den, zial 30.4 mm je naozaj netradicny priemer, ktory vyuziva MTF - potrebna je redukcia z 30.4 na 27.2 mm - v tomto rozmere je uz potom dostupnych viacero variant sedlovky.
Zial potrebna redukcia u nas aktualne nedostupna - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedlovky/diely-a-objimky/ostatne-diely-sedlovky/cane-creek-redukcia-sedlovky-p104082.html.
dlzka sedlovky je dlzka iba tyce alebo celkova? je mozne ju aj skratit?
Dobry den,
jedna sa o celkovu dlzku sedlovky, skracovanie v tomto pripade neodporucame.
Ali je ta sedežna opora primerna za otroka, ki tehta približno 50 kg?
Samodejno prevedeno
Dobrý deň, viď. aj odporúčané hmotnosti pre danú pružinu - aj mäkká pružina bude pre 50kg jazdca "ptirvrdá", sedlovka tak nebude pružiť v plnom rozsahu.
Prevedenie mäkká (66 - 85 kg) už nie je?
Dobrý deň,
aktuálne nedostupná - nemáme žiaľ ani presný dátum kedy bude
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Zaenkrat funkcionira odlično
Zadovoljstvo ... zaenkrat samo pozitivne stvari
Samodejno prevedeno