RockShox Reverb Stealth C1 teleskopska sedežna opora + STD vzvod, Ø-30,9 mm, 414 mm/150 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
RockShox Reverb Stealth C1 kapalka + vzvod STD
Družina sedežnih opor RockShox Reverb se je povečala z novim članom, C1. To je hidravlično krmiljena sedežna opora z vodenjem znotraj okvirja - Stealth. Prvič, notranjost sedežne opore je bila popolnoma izboljšana, priporočen servisni interval je bil znatno podaljšan, odzračevalni ventil pa je enostavno dostopen, ne da bi bilo treba razstaviti sedežno oporo. Celotna dolžina sedežne opore je tudi krajša, kar omogoča montažo v manjše okvirje. Ponudi so dodani tudi novi gibi sedežne opore 175 mm in 200 mm. Sedežno oporo upravljate s STD ročico na krmilu, z 2.000 mm dolgim kablom, ki ga je mogoče skrajšati na želeno dolžino s priloženim kompletom in tekočino.|
Hidravlično upravljanje z notranjim vodenjem
|
|
Daljši servisni interval in lahko dostopen odzračevalni ventil
|
|
Krajša skupna dolžina sedežne opore je primerna tudi za manjše okvirje
|
| Barva | črna |
| Premer | 30,9 mm |
| Višina sedežne opore | 150 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Dolžina cevi | 2 000 mm |
| Upravljanje potopne sedežne opore | standardno od krmila (spodaj levo/zgoraj desno) |
| Dolžina sedežne opore | 414 mm |
| ID izdelka | 122451 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov