RockShox Reverb Stealth C1 teleskopska sedežna opora + ročica 1X, Ø-34.9 mm, 414 mm/150 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
RockShox Reverb Stealth C1 teleskopska sedežna opora + ročica 1X
Družina sedežnih opor RockShox Reverb se je razširila z novim članom z oznako C1. Gre za hidravlično upravljano sedežno oporo z napeljavo znotraj okvirja - Stealth. V prvi vrsti so popolnoma izboljšane notranjosti sedežne opore, je bil izrazito podaljšan priporočeni servisni interval in je ventil za odzračevanje lahko dostopen, brez potrebe po demontaži sedežne opore. Krajša je tudi celotna dolžina sedežne opore, ki omogoča njeno montažo v manjše okvirje. Upravljanje sedežne opore je z ročico 1X s krmila z 2 000 mm dolgo napeljavo, ki jo je mogoče zahvaljujoč priloženemu kompletu in tekočini skrajšati na želeno dolžino.|
Krajša skupna dolžina sedežne opore je primerna tudi za manjše okvirje
|
|
Daljši servisni interval in lahko dostopen odzračevalni ventil
|
|
Hidravlično upravljanje 1X z notranjo napeljavo
|
| Barva | črna |
| Premer | 34.9 mm |
| Višina sedežne opore | 150 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Dolžina | 414 mm |
| Hod | 150 mm |
| Upravljanje | z ročico na krmilu |
| Odmik | 0 mm |
| Ključavnica | dvojni vijak |
| Vsebina paketa | sedežna opora, ročica, 2000 mm dolg vod, komplet za odzračevanje, tekočina |
| Ročica | 1X - desna zgornja / leva spodnja |
| ID izdelka | 90354 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov