Kind Shock LEV Zunanja teleskopska sedežna opora, Ø-31,6 mm, 435 mm/150 mm, OEM
Zunanja kapalka Kind Shock LEV
Kapalke Kind Shock LEV so vedno predstavljale vrhunsko tehnologijo in so zdaj legende v tem segmentu. S številnimi funkcijami, kot je prva sedežna opora, ki omogoča nič premikanja kabla, prva kapalka za zmago na dirki UCI World XC Eliminator in neštete zmage na enduro dirkah, revijalnih testih in anketah o zadovoljstvu strank.Sedežna opora je brez daljinskega vzvoda in je združljiva z vzvodi Kind Shock KGSL , Southpaw ali Westy.
Opozorilo: Embalaža je OEM - nima originalne embalaže!
|
Kovana spodnja sedežna opora ima mikro nastavitev in s parom vijakov omogoča nastavitev želenega položaja sedeža
|
|
Sedežna opora uporablja patentiran sistem z ničelnim premikanjem bovdna pri spremembi višine sedeža
|
|
Paket vključuje kabel s teflonsko prevleko in bowden kabel, ki sta potrebna za povezavo sedežne opore z ročico za daljinsko upravljanje
|
|
Konstrukcija z zunanjo napeljavo kabla
|
|
Nastavljiva zračno-hidravlična kartuša
|
| Barva | črna |
| Premer | 31,6 mm |
| Višina sedežne opore | 150 mm |
| Nadzorovanje | zunanje napeljave kablov |
| Odmik | 0 mm |
| Skupna dolžina sedežne opore | 435 mm |
| Dolžina vstavitve okvirja | 225 mm |
| Teža | 509 g |
| Opozorilo | Pakiranje je OEM - nima originalne embalaže |
| ID izdelka | 267567 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov