Ritchey Comp Carbon sedežna opora, 400 mm padla s kolesa
Poglej si več izdelkov v kategoriji:
Fiksne sedežne opore Fiksne sedežne opore (Ritchey)Lahka karbonska sedežna opora z aluminijasto ključavnico, dolžina 400 mm, premer 31,6 mm, UD Carbon.
Odmik: 20 mm
Teža: 268 g
Različica, ki je bila odpadla s testnega kolesa - ima znake uporabe okrog sedežne ključavnice in odrgnjeno z okvirja kolesa.
| Barva | črna |
| Material | karbon |
| Premer | 27.2 mm, 31.6 mm |
| Teža | 229 g |
| Ključavnica | 3D kovan |
| Odmik | 25 mm |
| Material | Karbon, aluminij 6061 |
| Dolžina | 400 mm |
| ID izdelka | 300961 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov