Žensko sedlo FORCE Vera z elastomerom, 210 mm
Žensko sedlo FORCE Vera z elastomerom
|
Sedlo z elastomerom za vzmetenje
|
|
Oporniki z merilom
|
|
Brez podsedelne ključavnice
|
| Spol | Ženske |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 210 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina sedla | 240 mm |
| Teža | 566 g |
| ID izdelka | 75943 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Kupované na city bike, tvarovo vyhovuje jazdkyni, pohodlné sedenie.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik