Selle Italia Novus Boost Gravel Heritage TI 316 Superflow L sedlo, 148 mm
Selle Italia Novus Boost Gravel Heritage TI 316 Superflow L sedlo
Novus Boost Gravel Tech je del nove linije sedežev , zasnovanih za vse vrste kolesarjenja, s poudarkom na gramozu.|
Kompaktna oblika in inovativen kratek nos podpirata splošno prilagodljivost sedeža
|
|
Dvojno polnilo z gelom z različno gostoto zagotavlja udobno sedenje tudi na dolge razdalje
|
|
Značilna oblika Superflow na drugi strani zagotavlja minimalen pritisk na medenično področje.
|
|
Odsevni vložek na zadnji strani, ki je viden v slabši vidljivosti in povečuje varnost
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 148 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 255 mm |
| Teža | 264 g |
| Tirnice | TI 316 Cev O7 mm |
| Kategorija | Expert |
| ID izdelka | 174026 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov