Sedlo FORCE Tour, 160 mm
Sedlo FORCE Tour
Izjemno mehak in udoben potovalni sedež Force Tour brez ključavnice za sedež.| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 160 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina sedla | 275 mm |
| Prevleka | Umetno usnje |
| Teža | 350 g |
| ID izdelka | 45766 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

na to ake je hrube pomerne tvrde, neni to ziadne blato, povrch stredne drsny, kozenka makka, pohodlne sedadlo, splnilo ocakavania
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Príjemné, pohodlné, pre ženu, aj pre chlapa na rekreačné jazdenie.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Konečne som trafil sedlo pre seba. Je akurát a sadne.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Za tú cenu výborne sedlo. Mne sedí perfektne.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Veľmi pohodlné, na kratšie výlety super.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
pohodlne lacne sedadlo
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Sedlo ok,
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Nadhera
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Sedlo splnilo moje očakávania používam ho na horskom bicykli,sedlo je skôr na kratšie vzdialenosti.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Dobry pomer cena/vykon, vcelku komfortne sedlo na rekreacne bicyklovanie
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Pohodlné, lacné.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik